ایجاد فضایی شاد با استفاده از کاغذ دیواری

بیشتر از یک سال از بروز و رشد بیماری کرونا در جهان می‌گذرد. در این مدت تنها پناه امن همه ما، آپارتمان‌های کوچک و بزرگی هستند که در آن زندگی می‌کنیم. اگرچه روزهای خوب سلامتی دوباره از راه می‌رسند و با خیالی آسوده به دشت‌ها و باغ‌ها خواهیم رفت، اما امروز باید برای شادی خود راهی پیدا کنیم. نباید دست روی دست گذاشت و به انتظار نشست. مسلّما راه‌های زیادی برای شاد کردن فضای خانه وجود دارد؛ یکی از روش‌های موثر برای ایجاد فضایی مثبت در منزل، تغییر دکوراسیون است. برای این کار ایده های متنوعی وجود دارند؛ اما استفاده از کاغذ دیواری، راهکاری آسان و سریع برای ایجاد تغییر در حال و هوای فضای خانه است. اگر شما هم دوست دارید با این روش بیشتر آشنا شوید، در ادامه همراه ما بمانید.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب، راهکاری جالب برای شادی

شاید بخواهید برای ایجاد فضایی شاد و مثبت، دیوارها را رنگ کنید. اگرچه این کار تا حدودی موثر خواهد بود، اما خیلی سادهاست. بهتر است کمی به دیوارها جان بدهید و بازتابش را در  در حال و هوای خانه احساس کنید. برای این کار کافی است، کاغذ دیواری‌هایی با گل‌های آبرنگی و رنگ‌های ملایم انتخاب کنید. دیدن گل‌ها روی کاغذ دیواری، بدون این‌که حتی متوجه شوید، شما را خوشحال می‌کند.

شما می‌توانید با تغییری در رنگ‌های پرده، مبلمان و دیوار احساس شادی را  به خانه بیاورید؛ در این صورت مراقب رنگ‌ها باشید! رنگ‌های روشن و ملایم به خانه شما حسی باز و روشن می‌دهند. رنگ‌های تیره با ایجاد احساس سنگینی   باعث می‌شوند، تا بیشتر در حصار آپارتمان بمانید.

با دانستن این قانونِ مهم، برای تغییری شاد و مثبت در خانه به دنبال تمامی ابزارها و وسایلی بروید که رنگ‌هایی شاد و ملایم دارند. مبلمان، پرده و کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌های ملایم، بهترین انتخاب هستند. با این انتخاب هوشمندانه فضای منزل نیز بزرگتر نشان داده می‌شود.

دیوارهایی پر از گل‌های رنگی

دیوارهای ساده و خنثی با کمک کاغذ دیواری گل‌دار و شاد، طرحی جسورانه و رنگارنگ و در عین حال آرام‌بخش پیدا می‌کنند. در کاغذ دیواری آمادیس، تکنیک آبرنگ با طرح‌هایی از گل‌های بهاری و شاد ترکیب شده است. این ترکیب با هنر شگفت‌انگیز آبرنگ، سبکی آرام و ظریف را به شما هدیه می‌دهد.

 شاید قصد داشته باشید، اتاق نشیمن را با این طرح از کاغذ دیواری بپوشانید. در این صورت بهتر است، طرح و رنگ مبلمان و پرده‌ها ساده و ملایم باشند؛ تا چیدمانی شیک و  ‌صمیمانه را کامل کنید.

طرح کاغذ دیواری آمادیس، گزینه مناسبی برای اتاق پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها است؛ زیرا آرامشی را برایشان به همراه  دارد. شما می‌توانید این طرح را در اتاق کودکان استفاده کنید   تا خوابی راحت و بی‌استرس داشته‌باشد. انتخابی که کمک می‌کند تا میان نسل‌ها، ارتباط خوبی برقرار  کنید . فراموش نکنید که رنگ‌ها در این کاغذ دیواری، به دلیل درخشان  بودنشان، در کنار فضای مثبت و شاد، چیدمانی مدرنایجاد می‌کنند.

  حتما شما هم دوست دارید گل‌های شاد و رنگی را، بدون علف‌های هرز و بدون زحمت باغبانی، به خانه دعوت کنید. شاید دوست داشته باشید هر روز نظاره‌گر شکوفه‌های وحشی با رنگ‌های ملایم و آرام باشید. اگر شما هم دشتی از گل‌های زیبا ندارید تا یک فنجان چای گرم را در خنکای تابستان آن بنوشید، تمام دشت را به خانه بیاورید. کاغذ دیواری گل آبرنگی، راهکار ساده‌ای است که تمامی زیبایی‌های آرام طبیعت را به خانه شما دعوت می‌کند. در میان آلبوم‌های شرکت فاراوال، آلبوم آمادیس با طرح‌های خاص، ملایم و سحرانگیز پیش روی شماست. نگاهی به این طرح‌ها بیندازید. حالا نگاهی به گل‌ها بیندازید و قدرت آن‌ها را به خانه منتقل کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *